مجله طراحی
مجله طراحی
مبلمان حمام

Sentimenti

مبلمان حمام مجموعه مبلمان حمام Sentimenti با الهام از احساسات و تضاد احساسات همزیستی ، فضایی مدرن و شیک برای حمام ارائه می دهد. حاشیه های چوب افقی و عمودی متضاد احساسات متضاد و همچنین لمس پویایی به حمام ها را نشان می دهد. مجموعه Sentimenti آماده است تا بخشی از حمام ها در هر اندازه با کابینت حمام با چهار اندازه مختلف ، در دسترس با کشوها و درهای کابینت و آینه های با نورپردازی پنهان و درهای کابینت آینه ای آماده باشد.

نام پروژه : Sentimenti, نام طراحان : Isvea Eurasia, نام مشتری : ISVEA.

Sentimenti مبلمان حمام

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.