مجله طراحی
مجله طراحی
کارد و چنگال مخصوص بچه ها

Nyx

کارد و چنگال مخصوص بچه ها طراحی مشارکتی دارای مرزهای بی حد و حصر است و در منبع این پروژه بوده است. کارد و چنگال Nyx Kids یک همکاری منحصر به فرد بین یک پسر 10 ساله الیا رابینو و یک طراح با استعداد الکس پتونین است. ما به عنوان بچه ها رویاهای شگفت انگیزی داریم اما به عنوان بزرگسالان ، یاد گرفته ایم که محدودیت ها و مرزهایی را برای دنیای واقعی تعیین کنیم. مجموعه کارد و چنگال سفره خوشی که تحت نام تجاری آینده نگر YORB DESIGN طراحی شده است ، همچنین از ویژگی های بسیار منحصر به فردی در زمینه طراحی کامل سفارشی برخوردار است. کاربر آن می تواند الگوی ، رنگ و شکل خاص خود را بر روی خط انتخاب کند و به آن حس تعلق داشته باشد.

نام پروژه : Nyx, نام طراحان : Alex Petunin & Elijah Robineau, نام مشتری : YORB DESIGN.

Nyx کارد و چنگال مخصوص بچه ها

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.