مجله طراحی
مجله طراحی
توالت

Versus

توالت زندگی ما جستجوی بی پایان لذت و آسایش است. همه ما سعی در یافتن بهترین تعادل بین عملکرد و طراحی داریم و اگر می خواهیم محصول اقتصادی باشد که این مسئله را مشکل تر می کند. با wc همراه من سعی کردم دقیقاً این تعادل را پیدا کنم. این ترکیب رویکردها و فن آوری های جدید برای افزایش بهره وری ، صرفه جویی در مصرف آب و مواد و در عین حال تمام این مواد خوب در زیر یک طراحی جسورانه ، یکپارچه و عجیب پنهان است.

نام پروژه : Versus, نام طراحان : Vasil Velchev, نام مشتری : MAGMA graphics.

Versus توالت

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.