مجله طراحی
مجله طراحی
استفاده مجدد از اقامتگاه نئوکلاسیک

Neoclassic Wellness

استفاده مجدد از اقامتگاه نئوکلاسیک یک اقامتگاه نئوکلاسیک برای جابجایی سلامتی و آبگرم بازسازی شد. با توجه به تزئینات دقیق گچ ، کفپوش چوبی بلوط عتیقه و نور روز طبیعی ، طرح پیشنهادی معرفی موادی بود که خط تمایز بین قدیمی و جدید را ترسیم می کرد. استفاده از لاواپلاستر در کف و دیوارها ، فرمول های چند لایه ، موزاییک های لمینت ، شیشه و موزائیک های کوارتز بر فضای داخلی حاکم است در حالی که پالت رنگ از هویت کلاسیک بازتعریف می کند. تنهای خاکی خاکی باعث ایجاد پستانک باستان می شوند ، در حالی که قدرت سیاه در ویژگی های فلزی یک عنصر پویا را در آن ایجاد می کند. رمانتیسم منتشر شده از نئوکلاسیسم.

نام پروژه : Neoclassic Wellness, نام طراحان : Helen Brasinika, نام مشتری : Vivify_The beauty lab.

Neoclassic Wellness استفاده مجدد از اقامتگاه نئوکلاسیک

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.