مجله طراحی
مجله طراحی
سرویس بهداشتی مضاعف

4Life

سرویس بهداشتی مضاعف شستشوی مضاعف 4Life با شکل کامل و استفاده کاربردی ، جای خود را در حمام ها می گیرد. دستشویی به منظور فراهم کردن امکان استفاده کاربر از محصول به عنوان حوضه تکی و حوضه دوتایی به طور همزمان طراحی شده است. در یکبار استفاده یک حوضه ، محصول دارای یک قفسه بزرگ است. در استفاده از حوضه دوتایی ، قفسه لغو شده و حوضچه جدیدی شکل می گیرد و به این ترتیب حوضه می تواند همزمان توسط دو نفر استفاده شود. با لغو جنبه قفسه ، قفسه ای که دیگر مورد استفاده قرار نمی گیرد می تواند به عنوان قفسه در مبلمان حمام با عناصر نصب شده در صورت درخواست مورد استفاده قرار گیرد.

نام پروژه : 4Life, نام طراحان : SEREL Seramic Factory, نام مشتری : Matel Hammadde San. ve Tic A.S.

4Life سرویس بهداشتی مضاعف

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.