مجله طراحی
مجله طراحی
هویت شرکتی

Jae Murphy

هویت شرکتی فضای منفی استفاده می شود زیرا باعث می شود بینندگان کنجکاو شوند و به محض اینکه آن لحظه آه را تجربه کنند ، فوراً آن را دوست دارند و آن را حفظ می کنند. علامت آرم دارای اولیه های J ، M ، دوربین و سه پایه است که در فضای منفی درج شده است. از آنجا که جائه مورفی اغلب از کودکان عکاسی می کند ، پله های بزرگ ، که با نام و دوربین کم قرار گرفته اند ، نشان از استقبال بچه ها دارد. از طریق طراحی هویت شرکتی ، ایده فضای منفی از آرم بیشتر توسعه می یابد. این ابعاد جدیدی را به هر مورد اضافه می کند و باعث می شود شعار ، نمای غیر معمول از عرف ، درست باشد.

نام پروژه : Jae Murphy, نام طراحان : Luka Balic, نام مشتری : Jae Murphy Photography.

Jae Murphy هویت شرکتی

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.