مجله طراحی
مجله طراحی
لامپ میز

M.T.F. ( My True Friend)

لامپ میز منحصر به فرد بودن لامپ MTF (دوست واقعی من) در قالب یک سگ این است که ، اولا که تقریباً می تواند تقریباً هر دکوراسیونی را داشته باشد ، از اتاق بچه ها شاد و گرم و پایان دادن به دفتر کار رسمی سرد. ثانیا ، این ترکیب منحصر به فرد از مواد - چوب ، پلاستیک ، فلز ، شیشه را ایجاد می کند که یک سبک تلفیقی ایجاد می کند. سومین ویژگی منحصر به فرد این است که ، همه لامپ ها نمی توانند بازوی محوری با 360 درجه و شیب آزاد از هر زاویه داشته باشند. همچنین لامپ ما امکان تثبیت سفت و سخت را با قفل های راحت ارگونومیک فراهم می کند.

نام پروژه : M.T.F. ( My True Friend), نام طراحان : Taras Zheltyshev, نام مشتری : Fiat Lux.

M.T.F. ( My True Friend) لامپ میز

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.