مجله طراحی
مجله طراحی
صندلی

ICICLE

صندلی من فکر می کنم صندلی ها مهمترین و قابل تحمل ترین اعضای طراحی داخلی هستند .همچنین در فضای باز و سرپوشیده نقش های خارق العاده ای دارد. همیشه صندلی ها مکانی برای نشستن ، استراحت و استراحت با رسیدن به شما هستند. علاوه بر این ، همه احساس خوبی در مورد این دارند مسئله .حالا اگر قسمت مطمئن و دوست داشتنی که به آن اعتماد دارید تبدیل به یک عنصر خشن و ناامن شوید چه می شود؟ این احساسی است که می خواهم نشان دهم.

نام پروژه : ICICLE, نام طراحان : Ali Alavi, نام مشتری : Ali Alavi design.

ICICLE صندلی

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.