مجله طراحی
مجله طراحی
گلدان گیاه بزرگ روشنایی

Divine

گلدان گیاه بزرگ روشنایی این یک گلدان سبک بزرگ است که از یک یا دو قطعه پلاستیک اوپال ساخته شده است. گلدان اصلاً کف ندارد. بنابراین ، شما آن را در اطراف یک درخت در حال رشد قرار داده اید. و لبه ها را با "قفل سریع" به هم ببندید. و در پایین لامپ LED قرار دارد که به گلدان و درخت و سوراخ می دهد. تفاوت اصلی دیگران این است که شما این مسئله را در اطراف یک درخت در حال رشد قرار می دهید. شما درختی نمی گذارید تا در آنجا رشد کند.

نام پروژه : Divine, نام طراحان : Ari Korolainen, نام مشتری : Adessin Oy.

Divine گلدان گیاه بزرگ روشنایی

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.