مجله طراحی
مجله طراحی
ماشین ظرفشویی

Spiral

ماشین ظرفشویی آب شیرین یکی از منابع طبیعی با ارزش است. ما داستان ها و افسانه هایی را شنیدیم که مارها گنج های ارزشمند و گرانبها را نگه می دارند. به همین دلیل ما از مار الهام گرفته ایم که برای محافظت از آن در اطراف استخر آب مخروطی پیچیده شده است. ویژگی دیگر این است که استفاده از دست ها برای باز کردن شیر آب ممکن است برای همه در اماکن عمومی خوشایند نباشد. در این طرح از پدال استفاده می شود تا با فشار دادن پدال پا ، شیر و بسته شود.

نام پروژه : Spiral, نام طراحان : Naser Nasiri & Taher Nasiri, نام مشتری : AQ QALA BINALAR.

Spiral ماشین ظرفشویی

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.