مجله طراحی
مجله طراحی
بلوک چاقو

a-maze

بلوک چاقو طراحی بلوک چاقو a-maze با هدف تحریک حواس ذهنی و بینایی ما به طور یکسان است. نحوه ذخیره و سازماندهی چاقوها ، منحصر به فرد از بازی كودكان الهام گرفته شده است كه همه ما با آن آشنا هستیم. a-maze هدف اصلی خود را با هم ادغام زیبایی شناسی و قابلیت های مختلف در کنار هم قرار می دهد و مهمتر از آن ارتباطی را با ما برقرار می کند که احساسات کنجکاوی و سرگرمی را برانگیخته است. مارپیچ خالص در شکل خود به ما اجازه می دهد تا از سادگی آن لذت ببریم که خیلی بیشتر با کمتر کار می کند. به همین دلیل است که یک پیچ و خم باعث می شود یک محصول معتبر با تجربه ای فراموش نشدنی از کاربر و ظاهری مطابقت داشته باشد.

نام پروژه : a-maze, نام طراحان : Prompong Hakk, نام مشتری : SNF a brand by WIKO Cutlery.

a-maze بلوک چاقو

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.