مجله طراحی
مجله طراحی
کتاب

Brazilian Cliches

کتاب "کلیشه های برزیلی" با استفاده از تصاویر از یک فهرست قدیمی از کلیشه های مطبوعاتی برزیل ساخته شده است. اما دلیل عنوان آن فقط به دلیل کلیشه هایی نیست که برای ترسیم تصاویر آن به کار رفته است. در نوبت هر صفحه ، ما به انواع دیگری از کلیشه های برزیل می پردازیم: موارد تاریخی ، مانند ورود پرتغالی ها ، مداحی کردن سرخپوستان بومی ، چرخه های اقتصادی قهوه و طلا ... این حتی کلیشه های معاصر برزیل ، پر از ترافیک ، بدهی ها ، آپارتمان های بسته و از خود بیگانگی - در یک روایت بی نظیر بینایی معاصر به تصویر کشیده شده است.

نام پروژه : Brazilian Cliches, نام طراحان : Gustavo Piqueira, نام مشتری : .

Brazilian Cliches کتاب

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.