مجله طراحی
مجله طراحی
آثار هنری

Arabic Calligraphy

آثار هنری اینها نمونه هایی از یک هنر خطاطی معاصر عربی است که توسط یک هنرمند عمانی ، دکتر سلمان الهاجری ، استادیار هنر و طراحی در دانشگاه سلطان قابوس تمرین می شود. این ویژگی های زیبایی شناختی خوشنویسی عربی را به عنوان نمادی بی نظیر از هنر اسلامی توضیح می دهد. سلمان عمل خود را به صورت دستی در خوشنویسی عربی به عنوان موضوع اصلی در سال 2006 پایه گذاری کرد. در سال 2008 وی با استفاده از فناوریهای دیجیتال و گرافیکی ، یعنی نرم افزارهای گرافیکی (بردار مبتنی بر) و نرم افزار اسکریپت عربی ، به عنوان مثال 'Kelk' ، شروع به کار کرد. در این جریان هنری

نام پروژه : Arabic Calligraphy , نام طراحان : Salman Alhajri, نام مشتری : Sultan Qaboos University, Rozna Muscat Gallery, Fatma's Gallery, Muscat, Ghalya’s Musem of Modern Art, Dubai Community Theatre and Arts Centre (DUCTAC) .

Arabic Calligraphy  آثار هنری

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.