مجله طراحی
مجله طراحی
Mall

Fluxion

Mall الهام بخش این برنامه از تپه مورچه ها است که از ساختار بی نظیری برخوردار است. گرچه ساختار داخلی تپه های مورچه بسیار پیچیده است ، اما می تواند یک پادشاهی عظیم و مرتب را بنا کند. این نشان می دهد ساختار معماری آن بسیار منطقی است. در همین حال ، داخل قوسهای برازنده تپه مورچه ها یک کاخ تحمیل می کند که به نظر می رسد فوق العاده نفیس است. بنابراین ، طراح از عقل مورچه ها برای مرجع استفاده می کند تا هم فضای هنری و هم به خوبی ساخته شده و هم تپه های مورچه را بسازد.

نام پروژه : Fluxion, نام طراحان : Zhipeng Kang, نام مشتری : HUAQIAO UNIVERSITY.

Fluxion Mall

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.