مجله طراحی
مجله طراحی
خرده فروشی

Sport In Street

خرده فروشی ما طرح را با تابلوهای مختلف خلق و خوی تعیین می کنیم که زمینه های مختلف مورد علاقه جوانان را تعیین می کند. مضامین فناوری ، شبکه های اجتماعی ، streetart و طبیعت برای ایجاد یک فروشگاه فرهنگ خیابانی به تصویب رسیدند. مواد صنعتی در کلیه مبلمان در سراسر فروشگاه مورد استفاده قرار گرفت تا چشم انداز جالب همراه با مواد طبیعی که جو را به سمت تعادل حساس می کند گرم می کند. طراحی پیچیده باعث هیجان زیادی در گوشه های پنهان فروشگاه می شود. غرفه های نمایشگر بلند در وسط قرار گرفته و با آوردن رازداری ، مشتریان را کنجکاو می کند.

نام پروژه : Sport In Street , نام طراحان : Ayhan Güneri, نام مشتری : SPORT IN STREET.

Sport In Street  خرده فروشی

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.