مجله طراحی
مجله طراحی
منطقه تجاری و اتاق انتظار Vip

Commercial Area, SJD Airport

منطقه تجاری و اتاق انتظار Vip این پروژه به روند جدیدی در طراحی سبز فرودگاه های جهان می پیوندد ، مغازه ها و خدمات را در ترمینال گنجانیده و مسافر را در طی نمونه خود تجربه می کند. GREEN Airport Design Trend فضاهایی با ارزش طراحی هوای سبزتر و پایدارتر را در خود جای داده است ، کلیت فضای منطقه تجاری به لطف نمای طبیعی شیشه ای که جلوی باند فرودگاه قرار دارد ، توسط نور طبیعی خورشید روشن می شود. VIP Lounge با یک مفهوم طراحی سلول ارگانیک و پیشتاز طراحی شده است. نما امکان ایجاد حریم خصوصی در اتاق را بدون مسدود کردن نمای به قسمت بیرونی فراهم می کند.

نام پروژه : Commercial Area, SJD Airport, نام طراحان : sanzpont [arquitectura], نام مشتری : sanzpont [arquitectura].

Commercial Area, SJD Airport منطقه تجاری و اتاق انتظار Vip

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.