مجله طراحی
مجله طراحی
کفش های لوکس

Conspiracy - Sandal shaped jewels-

کفش های لوکس خط "جواهرات صندل / شکل" ، به نام "توطئه" ، جیانلوکا تامبورینی در سال 2010 تاسیس شد. کفش های توطئه بدون زحمت تکنولوژی و زیبایی شناسی را با هم ترکیب می کنند. پاشنه ها و پاشنه ها از موادی مانند آلومینیوم سبک و تیتانیوم ساخته شده اند که به شکل های مجسمه ای ریخته می شوند. سیلوت کفش پس از آن با سنگهای نیمه قیمتی و سایر تزئینات برجسته برجسته می شود. با تکنولوژی بالا و مواد برش ، یک مجسمه مدرن را شکل می دهد ، به شکل یک صندل ، اما در جایی که لمس و تجربه استادان ماهر ایتالیایی هنوز دیده می شود.

نام پروژه : Conspiracy - Sandal shaped jewels-, نام طراحان : Gianluca Tamburini, نام مشتری : Conspiracy by Gianluca Tamburini.

Conspiracy - Sandal shaped jewels- کفش های لوکس

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.