مجله طراحی
مجله طراحی
صندلی صندلی چند منظوره

oUeat

صندلی صندلی چند منظوره بچه های nuun با همکاری Bruna Vila و Núria Motjé که با تأسیس یک خط ویژه برای خانه های دوقلو یا خواهر و برادر در سن مشابه طراحی شده و تولید مبلمان چند منظوره برای کودکان می کند. این مجموعه ساخته شده از تخته های چوب و تخته سیاه و سفید ، این مجموعه به کودکان از 6 ماه تا 10 سالگی اختصاص داده شده است و به منظور تحریک خلاقیت و بازی ، فعالیت اصلی دوران کودکی طراحی شده است. علاوه بر این ، این مبلمان می تواند دائماً بازیافت و استفاده مجدد شود و کمترین فضای ممکن را اشغال کند تا آن را با نیاز هر لحظه تطبیق دهد.

نام پروژه : oUeat , نام طراحان : nuun kids design, نام مشتری : Nuun kids design.

oUeat  صندلی صندلی چند منظوره

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.