مجله طراحی
مجله طراحی
صندلی سالن

Riza Air

صندلی سالن صندلی طراحی معاصر مناسب برای مناطق استراحت کلوپ ها ، اقامتگاه ها و هتل ها. صندلی ریزا ساخته شده با ساختار ظاهری ارگانیک با یک شبکه خاص در پشت ، فقط با چوب جامد پایدار و لاکهای طبیعی تحقق می یابد. الهام بخش طراحی از اثر معمار کاتالان آنتونی گائودی و میراثی که معمار مدرنیست در بارسلونا به جا گذاشته است ، همیشه الهام گرفته از عناصر طبیعت و نگاه ارگانیک است.

نام پروژه : Riza Air, نام طراحان : Thelos Design Team, نام مشتری : Thelos.

Riza Air صندلی سالن

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.