مجله طراحی
مجله طراحی
هویت شرکتی

Glazov

هویت شرکتی Glazov یک کارخانه مبلمان در شهرکی به همین نام است. این کارخانه مبلمان ارزان قیمت تولید می کند. از آنجا که طراحی چنین مبلمان کاملاً عمومی است ، تصمیم گرفته شده است تا مفهوم ارتباطات را بر روی حروف سه بعدی اصلی "چوبی" پایه گذاری کنیم ، کلماتی که از چنین حروف ساخته می شوند نمادی از مجموعه های مبلمان هستند. نامه ها کلمات "مبلمان" ، "اتاق خواب" و غیره یا نام مجموعه ها را تشکیل می دهند ، به منظور شبیه سازی قطعات مبلمان. حروف سه بعدی مشخص شده شبیه به طرح های مبلمان است و می تواند در لوازم التحریر یا پس زمینه های عکاسی برای شناسایی برند استفاده شود.

نام پروژه : Glazov, نام طراحان : Mikhail Puzakov, نام مشتری : Glazov furniture factory.

Glazov هویت شرکتی

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.