مجله طراحی
مجله طراحی
وسیله نقلیه روباتیک

Servvan

وسیله نقلیه روباتیک این پروژه وسیله نقلیه خدماتی برای منابع اقتصادی مبتنی بر منابع است و شبکه ای را با سایر وسایل نقلیه تشکیل می دهد. یک سیستم واحد امکان برقراری ارتباط با یکدیگر را فراهم می کند و این باعث افزایش راندمان حمل و نقل مسافر و همچنین افزایش کارایی در اثر حرکت در قطار جاده ای (کاهش ضریب FX ، فاصله بین وسایل نقلیه) می شود. این ماشین کنترل بدون سرنشین دارد. وسیله نقلیه متقارن است: ارزان برای تولید. این خودرو دارای چهار چرخ موتور چرخان است و امکان حرکت معکوس وجود دارد: مانور با ابعاد بزرگ. شبانه روزی در مقابل ویزیت باعث بهبود ارتباط مسافران می شود.

نام پروژه : Servvan, نام طراحان : Dmitry Pogorelov, نام مشتری : Techman.

Servvan وسیله نقلیه روباتیک

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.