مجله طراحی
مجله طراحی
طراحی نمایشگاه

Multimedia exhibition Lsx20

طراحی نمایشگاه یک نمایشگاه چندرسانه ای به بیستمین سالگرد معرفی مجدد ارزهای پول ملی اختصاص یافته است. هدف از این نمایشگاه معرفی چارچوب تثلیثی بود که پروژه هنری برپایه آن یعنی اسکناس و سکه ، نویسندگان - 40 هنرمند برجسته لتونی از ژانرهای مختلف خلاقانه - و آثار هنری آنها بود. مفهوم این نمایشگاه از گرافیت یا سرب سرچشمه گرفته است که محور اصلی یک مداد است ، ابزاری مشترک برای هنرمندان. ساختار گرافیت به عنوان عنصر اصلی طراحی نمایشگاه به کار رفته است.

نام پروژه : Multimedia exhibition Lsx20, نام طراحان : Design studio H2E, نام مشتری : The Bank of Latvia.

Multimedia exhibition Lsx20 طراحی نمایشگاه

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.