مجله طراحی
مجله طراحی
بوتیک و نمایشگاه

Risky Shop

بوتیک و نمایشگاه فروشگاه ریسکی توسط smallna ، استودیوی طراحی و گالری پرنعمت تأسیس شده توسط Piotr Płoski طراحی و ساخته شد. این کار چالش های بسیاری را به وجود آورد ، زیرا بوتیک در طبقه دوم یک خانه اجاره واقع شده است ، فاقد یک پنجره مغازه است و مساحت آن تنها 80 متر مربع است. در اینجا ایده دو برابر کردن منطقه با استفاده از فضای سقف و همچنین فضای کف به وجود آمد. فضای مهمان نوازی و مهمان نوازی حاصل می شود ، حتی اگر مبلمان واقعاً وارونه بر روی سقف آویزان شده باشند. فروشگاه ریسک بر خلاف همه قوانین طراحی شده است (حتی از گرانش هم مخالف است). این کاملا نشان دهنده روحیه برند است.

نام پروژه : Risky Shop, نام طراحان : smallna, نام مشتری : Risky Shop powered by smallna.

Risky Shop بوتیک و نمایشگاه

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.