مجله طراحی
مجله طراحی
میز

Tavolo Livelli

میز Tavolo Livelli در مورد ایجاد فضای مفید در مکانهای فراموش شده است. Tavolo Livelli یک میز لایه لایه ، یک میز با دو رومیزی است. از فضای بین این دو تبلت می توان برای ذخیره لپ تاپ ، کتاب ، مجله و غیره استفاده کرد. پاهای قرار گرفته به صورت مورب سایه ای زیبا و محو بین دو تبلت ایجاد می کنند و با درک شما بازی می کنند. تمام سطوح X و Y - رومیزی و پاها - ضخامت یکسانی دارند.

نام پروژه : Tavolo Livelli, نام طراحان : Wouter van Riet Paap, نام مشتری : De Ontwerpdivisie.

Tavolo Livelli میز

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.