مجله طراحی
مجله طراحی
Ipad Folio

Tootsie

Ipad Folio Tootsie نیازهای عشایر مدرن را برآورده می کند. ساده اما مؤثر ، آرامش بخش آنالوگ ، مقاوم در برابر اشک و ضد آب و تجزیه پذیری پذیر است. Tootsie تأثیر ماندگاری در ذهن افراد می گذارد اما هیچکدام از آنها روی محیط زیست نیست. بیشتر ما زندگی می کنیم و از طریق دنیای تغییر مداوم سفر می کنیم - دنیایی که در معرض خطر از دست دادن خودمان هستیم. چرا از کاغذ استفاده نمی کنیم تا از محصولاتی استفاده کنیم که تجربیات ما را به عنوان کتیبه ، لکه ، شماره تلفن و یا گاهی اوقات احساس لب می کنند. بر خلاف یک دفترچه خاطرات ، Papernomads نقاط مرجع را در زمان ایجاد می کند تا ما بخاطر داشته باشیم که چه کسی هستیم.

نام پروژه : Tootsie, نام طراحان : Christoph Rochna, نام مشتری : Papernomad GmbH.

Tootsie Ipad Folio

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.