مجله طراحی
مجله طراحی
رستوران

Osaka

رستوران اوساکا واقع در همسایه ایتیم بی بی (سائوپائولو ، برزیل) ، با افتخار معماری خود را نشان می دهد ، فضایی صمیمی و دنج را در فضاهای مختلف آن ارائه می دهد. تراس روبروی خیابان ، ورودی یک حیاط سبز و مدرن است ، ارتباطی بین فضای داخلی ، خارجی و طبیعت. زیبایی شناسی خصوصی و پیشرفته با استفاده از عناصر طبیعی مانند چوب ، سنگ ، آهن و منسوجات تحقق یافت. سیستم سقف لاملا با روشنایی کم و کارهای مشبک چوب به منظور تکمیل طراحی داخلی هماهنگ ، و تولید محیط های مختلف با دقت مورد بررسی قرار گرفت.

نام پروژه : Osaka , نام طراحان : Ariel Chemi, نام مشتری : Osaka.

Osaka  رستوران

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.