مجله طراحی
مجله طراحی
سالن باشگاه گلف

Birdie's Lounge

سالن باشگاه گلف سالن اجتماعات یک باشگاه گلف در مدت زمان 6 هفته و در زمان افتتاح روز ، ساخته و ساخته شده بود. همچنین باید به عنوان یک سالن زیبا ، کاربردی و مناسب برای مراسم جوایز مسابقات گاه به گاه گلف و سایر رویدادهای کوچکتر باشد. برای یک جعبه شیشه ای 3 طرفه در وسط زمین گلف ، این رویکرد ، سبزی ها ، آسمان و برخی از ایده های گلف را در میله ، در رنگ های اثاثیه و بازتاب این دوره در نوار عقب موزائیک قرار می دهد. نمای خارجی بسیار جزئی از طراحی داخلی و تجربه است.

نام پروژه : Birdie's Lounge, نام طراحان : Mario J Lotti, نام مشتری : Montgomerie Links Golf Club.

Birdie's Lounge سالن باشگاه گلف

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.