مجله طراحی
مجله طراحی
هویت برند

PetitAna

هویت برند PetitAna - وسایل دست ساز کودک شیک ، یک مارک مواد مختلف برای نوزادان (لباس ، لوازم جانبی ، مبلمان ، لوازم جانبی مهد کودک ، اسباب بازی) است. نام تجاری از ترکیب شکل کوتاه نام طراح آناستازیا و کلمه فرانسوی "پیت" به معنی کودک ، کودک ، نوزاد الهام گرفته شده است. نام حروف دستی تأکید بر این واقعیت دارد که محصولات با دستی ساخته می شوند. پالت رنگ و عناصر گرافیکی برازنده نشان دهنده رویکرد پیشرفته طراح در ساخت محصولات این برند است.

نام پروژه : PetitAna, نام طراحان : Anastasia Smyslova, نام مشتری : AnaStasia art&design.

PetitAna هویت برند

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.