مجله طراحی
مجله طراحی
Qipao معاصر

The Remains

Qipao معاصر الهام از آثار مذهبی چینی است ، "سرامیک" بیشترین نمایشی است که مهم نیست از نظر سلطنتی و مردم. در مطالعه من ، حتی امروز استانداردهای اصلی زیبایی زیبایی چینی از مد و فنگ شوی (طراحی داخلی و محیط زیست) بدون تغییر هستند. آنها مانند دیدن ، لایه بندی و آرزو را دوست دارند. من می خواهم یک Qipao را طراحی کنم تا دلالت و ویژگی سرامیک ها را از سلسله قدیمی به مد روز معاصر ارائه دهد. و افرادی را تحریک می کند که فرهنگ و قومیت خود را فراموش کرده اند هر زمان که در نسل من باشند.

نام پروژه : The Remains, نام طراحان : So Yau Kai, نام مشتری : KaiSo Styling Produce.

The Remains Qipao معاصر

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.