مجله طراحی
مجله طراحی
تلویزیون به رهبری

XX265

تلویزیون به رهبری طراحی کابینت پلاستیکی با آرم و توهم بصری از مدل های معمولی با بافت کلی و سطح براق در سمت چپ صفحه نمایش متفاوت است. بسته به روش BMS تولید آن ، این مدل بسیار مقرون به صرفه است و در عین حال حس طراحی لمس نیز دارد. طراحی پایه ایستاده جدول شکل مداوم دارد که از طریق نوار جلوه کرومی آن از پشت به مخاطب منتقل می شود. بنابراین ، هم طراحی کابینت و هم طراحی استند یکدیگر را تکمیل می کنند.

نام پروژه : XX265, نام طراحان : Vestel ID Team, نام مشتری : Vestel Electronics Co..

XX265 تلویزیون به رهبری

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.