مجله طراحی
مجله طراحی
کیف دستی

Handbags 3D

کیف دستی روحیه مارک مارلا کالو می تواند پیشنهادی را از طراحی مدرن ، زنانه و کیهانی ، ساده ، شیک و طراحی با مراقبت ویژه در قسمت های نهایی و جزئیات تعریف کند. در هر یک از مجموعه های کیف های دستی و لوازم جانبی ، ترکیبی از فرم های ارگانیک و معماری ، تقویت شده با مواد ریز و رنگهای پر جنب و جوش ، برجسته شده است ، و این اثر را بسیار خاص و منحصر به فرد ارائه می دهد. این ویژگی با ترویج یک سبک جدید مشخص می شود ، جایی که چرم ، بوم ، نئوپرن و سایر مواد با کیفیت با دقت انتخاب شده شخصیت اصلی هستند.

نام پروژه : Handbags 3D, نام طراحان : Mariela Calvé, نام مشتری : Mariela Calvé.

Handbags 3D کیف دستی

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.