مجله طراحی
مجله طراحی
نوت بوک Clamshell برای آموزش

Pupil 107

نوت بوک Clamshell برای آموزش دانش آموز 107: یک قدم دیگر در آموزش آینده. الهام بخش دانش هرگز آسان نبوده است. دانش آموز 107 دنیای گسترده ای از امکانات جدید برای یادگیری را کشف می کند. Pupil 107 با تلفیق یک طراحی برش ، دارای استانداردهای HD ، با عملکرد مایعات ویندوز 8 ، به طور خاص برای پاسخگویی به نیازهای آموزشی دانش آموزان در سراسر جهان طراحی شده است. به بالاترین سطح کیفیت آموزشی خوش آمدید.

نام پروژه : Pupil 107, نام طراحان : Jp Inspiring Knowledge, نام مشتری : JP - inspiring knowledge.

Pupil 107 نوت بوک Clamshell برای آموزش

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.