مجله طراحی
مجله طراحی
تعاملی

MinYen Hsieh Portfolio

تعاملی MinYen Hsieh یک طراح تعاملی برنده جایزه و تکنسین خلاق بر طراحی بصری / تعامل برای سیستم عامل های مختلفی که هم اکنون در نیویورک مستقر هستند تمرکز دارد. من تمایل دارم که روی یک سری ایده ها و مفاهیم اکتشافی کار کنم که از نظر مدت و اهمیت متفاوت هستند. آثار من مفاهیم من را از طریق روشهای مختلف تعاملی برای گفتن داستان منعکس می کنند. وقتی کاربران دنیای تعاملی من را طی کنند ، آنها مفهومی را که می گویم درک می کنند و داستان ها و خاطرات خود را ایجاد می کنند.

نام پروژه : MinYen Hsieh Portfolio, نام طراحان : MinYen Hsieh, نام مشتری : .

MinYen Hsieh Portfolio تعاملی

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.