مجله طراحی
مجله طراحی
اسکراب دوش برای فرد بازو

L7

اسکراب دوش برای فرد بازو برای یک فرد بازو موقت یا دائم ، تمیز کردن زیر بغل ، بدن پشت ، آرنج و قسمت پشتی ساعد کار ساده ای نیست. اسکرابرهای موجود در دیوار نصب زیر بغل را بطور کامل تمیز نمی کنند. آرنج تمیز کردن قلم مو دوش به روشی بسیار مناسب برای نگه داشتن برس نیاز دارد. L7 برای رفع این مشکلات است. L7 یک جفت آلومینیوم لوله‌ای با دیواره است. الگوی پیچیده شده با الماس آن برای قسمت پشت بدن ، آرنج و قسمت عقب شستشوی ساعد است. گوشه خم آن برای تمیز کردن زیر بغل است. آخرین عملکرد آن برای گرفتن است.

نام پروژه : L7, نام طراحان : Peter Lau, نام مشتری : .

L7 اسکراب دوش برای فرد بازو

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.