مجله طراحی
مجله طراحی
کارت کریسمس

Season´s Greetings

کارت کریسمس این کاغذ از پنبه 100٪ ساخته شده است که با نرمی آن ، تاکیدی دلپذیر با تأکید بر پیوند با مد دارد. طراحی واضح و سبکی کارت ، هویت CBR را به عنوان یک شرکت پیشرو در لباس های زنانه مدرن امروزی نشان می دهد. رودولف گوزن شمالی با رنگ قرمز و تجاری و کریسمس را در هم می آمیزد: در نگاه اول ، دشت های او بدون تغییر هستند ، فقط نمای دوم تغییر در مقیاس کوچک توسط آویز را نشان می دهد. در کنار این جزئیات ، روسری است که شخصیت یک شرکت مد را نشان می دهد.

نام پروژه : Season´s Greetings, نام طراحان : Jens Lattke, نام مشتری : CBR Fashion Group.

Season´s Greetings کارت کریسمس

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.