مجله طراحی
مجله طراحی
قاشق چوبی

Balance

قاشق چوبی برای تهیه آشپزی ایده آل و متعادل ، این قاشق حک شده از درخت گلابی تلاش من برای تعریف مجدد طرح آشپزی با استفاده از یکی از قدیمی ترین مواد مورد استفاده بشر ، چوب بود. کاسه قاشق به صورت نامتقارن حک شده بود تا در گوشه گلدان پخت و پز قرار بگیرد. دستگیره با یک منحنی ظریف شکل گرفته است که یک شکل ایده آل برای یک کاربر دست راست ایجاد می کند. یک نوار از درج بنفش باعث می شود کمی از شخصیت و وزن به قسمت دسته قاشق اضافه شود. و سطح صاف در قسمت انتهایی دسته اجازه می دهد تا قاشق به تنهایی روی یک میز بایستد.

نام پروژه : Balance, نام طراحان : Christopher Han, نام مشتری : natural crafts by Chris Han.

Balance قاشق چوبی

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.