مجله طراحی
مجله طراحی
پلت فرم

Space Generator

پلت فرم ژنراتور فضایی نشانگر فیلد سلولهای ماژول قابل تنظیم با ارتفاع است. طبق برنامه از پیش تعیین شده ، سلولهای ماژول بالا و پایین می روند و سکوی مسطح را به ترتیب تقسیم سه بعدی از اهداف مختلف عملکردی تبدیل می کنند. بدین ترتیب می توان همان سناریو را برای سناریوی مورد نیاز در حال حاضر و بدون هزینه اضافی یا زمان تبدیل کرد و تبدیل به یک مکان ارائه ، فضای مخاطب ، یک منطقه تفریحی ، یک اشیاء هنری یا هر چیز دیگری که قابل تصور است ، شد.

نام پروژه : Space Generator, نام طراحان : Grigoriy Malitskiy and Maria Malitskaya, نام مشتری : ARCHITIME.

Space Generator پلت فرم

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.