مجله طراحی
مجله طراحی
شیرآلات

Electra

شیرآلات Electra که به عنوان نماینده استفاده دیجیتال در بخش آرماتور شناخته می شود ، ترکیبی از این فناوری با طراحی است تا بتواند بر طراحی عصر دیجیتال تأکید کند. شیروانی هایی که دارای دسته جداگانه نیستند به دلیل ظرافت و زیبایی ظاهری همه را به خود جلب می کنند و ظاهر هوشمند تعیین کننده است که در منطقه مرطوب بی نظیر است. دکمه های صفحه نمایش لمسی Electra راه حل ارگونومیک بیشتری را به کاربران ارائه می دهد. "Eco Mind" از آبشارها حداکثر بهره وری را در صرفه جویی در اختیار کاربر قرار می دهد. این ویژگی به ویژه به نسل های آینده ارزش افزوده می دهد

نام پروژه : Electra, نام طراحان : E.C.A. Design Team, نام مشتری : E.C.A - Valfsel Armatür Sanayi A.ş..

Electra شیرآلات

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.