مجله طراحی
مجله طراحی
کیف

Diana

کیف کیف همیشه دو کارکرد دارد: قرار دادن چیزها در داخل (به همان اندازه که می تواند در آن پر شود) و زیبا به نظر برسد اما اساساً در آن ترتیب نیست. این کیف هر دو درخواست را برآورده می کند. این منحصر به فرد و متفاوت از کیف های دیگر به دلیل ترکیبی از مواد مورد استفاده در ساخت آن است: پلکسی گلاس با کیف نساجی متصل شده است. کیف بسیار معماری ، ساده و تمیز به شکل خود است اما با این وجود کاربردی است. در ساخت آن ، ادای احترام بائوهاوس ، منظر جهان و اربابان آن است اما هنوز هم بسیار مدرن است. به لطف پلکسی ، بسیار سبک است و سطح براق آن توجه را به خود جلب می کند.

نام پروژه : Diana, نام طراحان : Diana Sokolic, نام مشتری : .

Diana کیف

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.