مجله طراحی
مجله طراحی
طراحی سوکت برقی

Easy Socket

طراحی سوکت برقی معلولین ، سالمندان ، معلولین موقت و همچنین افراد سالم پایه و اساس این موضوع را تشکیل می دهند. هرچند مخاطب مورد نظر من کسانی بودند که دست ، بازو ، انگشت یا افراد معلول موقت ندارند ، یعنی افرادی که قادر به استفاده از نرمال نیستند ( کلاسیک) سوکت و افزونه. این طراحی سوکت به دستگاهی که می تواند با استفاده از آرنج ، لبه دستها ، انگشتان پا ، پاشنه پا ، بازو مانند این مخاطبان هدف من به راحتی مورد استفاده مخاطبان من قرار بگیرد. طرح".

نام پروژه : Easy Socket, نام طراحان : Akin Kayiket, نام مشتری : .

Easy Socket طراحی سوکت برقی

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.