مجله طراحی
مجله طراحی
ساعت

Quantum

ساعت من شکل دیگری می خواستم ، شکلی که باعث برانگیختن افکار اتومبیل های اسپرت و قایق های سریع می شود. من همیشه نگاه خطوط و زوایای تیز را دوست داشتم ، و این در طراحی من نمایان بود. شماره گیری یک تجربه سه بعدی را به بیننده ارائه می دهد ، و چندین "سطح" در داخل شماره گیری وجود دارد که از هر زاویه ای که ساعت در آن دیده می شود قابل مشاهده است. من بند بند را به منظور ایمن سازی مستقیم در ساعت ، با هدف نهایی تهیه پوشنده تجربه ای یکپارچه و سه بعدی طراحی کردم.

نام پروژه : Quantum, نام طراحان : Elbert Han, نام مشتری : Han Designs.

Quantum ساعت

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.