مجله طراحی
مجله طراحی
هویت بصری

Le Coffret - Chambres D'Hôtes

هویت بصری لو Coffret یک تختخواب و صبحانه با طراحی جذاب در قلب Valle d'Aosta است. این پروژه با احترام مطلق به سبک معتبر تصور شده است: بنابراین دیوارهای سنگی ، تیرهای چوبی و مبلمان آنتیک. دایره ای که نماد آسمان بر فراز مثلثی است که نمایانگر کوه است ، جایی که B&B در آن قرار دارد ، از ایده صعود انسان به آسمان. یک قلم Onciale که در یک نسخه مدرن تجدید نظر شده است تا منشاء سلتیک دره را به درستی تعادل ببخشید و از یک نماد قوی و مهم پشتیبانی می کند تا سرانجام یک آرم را بدست آورید که به راحتی قابل تشخیص باشد و به راحتی چشم را جلب می کند.

نام پروژه : Le Coffret - Chambres D'Hôtes, نام طراحان : Laura Ferrario, نام مشتری : Ferrariodesign.

Le Coffret - Chambres D'Hôtes هویت بصری

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.