مجله طراحی
مجله طراحی
قفسه سینه

Chilim

قفسه سینه "Chilim by Mirko Di Matteo" یک مبلمان است که با فرشهای پرنعمت 80 ساله قدیمی از بوسنی ساخته شده است. این قطعات مبلمان اصلی منحصر به فرد هستند (هر قطعه متفاوت است) ، سازگار با محیط زیست (ساخته شده با فرش های بازیافت شده بازیافت شده) و مسئولیت اجتماعی (حفظ سنت بافندگان قدیمی). ما فرشها را با "سخت افزار فلزی مورد پرواز" (به عنوان فریمینگ) ترکیب می کنیم و قطعات غیر قابل خرابی ایجاد کرده ایم که فرش های پرنعمت گمشده دیگر را از بین می برد و برای همیشه به عنوان موارد نمایش عملکردی در خانه های ما حفظ می کند.

نام پروژه : Chilim, نام طراحان : Matteo Mirko Cetinski, نام مشتری : Mirko Di Matteo Designs.

Chilim قفسه سینه

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.