مجله طراحی
مجله طراحی
برنامه نویس Tachograph

Optimo

برنامه نویس Tachograph Optimo یک محصول صفحه نمایش لمسی زمینی برای برنامه نویسی و کالیبراسیون کلیه نقشه های دیجیتالی متناسب با وسایل نقلیه تجاری است. با تمرکز بر سرعت و سهولت استفاده ، Optimo ارتباطات بی سیم ، داده های برنامه محصول و تعداد زیادی از اتصالات حسگر مختلف را به یک دستگاه قابل حمل برای استفاده در کابین وسیله نقلیه و کارگاه تلفیق می کند. طراحی شده برای ارگونومی مطلوب و موقعیت یابی انعطاف پذیر ، رابط کاربری محور و سخت افزار ابتکاری آن به طرز چشمگیری تجربه کاربر را بهبود می بخشد و برنامه نویسی تاخوگراف را به آینده می برد.

نام پروژه : Optimo, نام طراحان : LA Design , نام مشتری : Stoneridge.

Optimo برنامه نویس Tachograph

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.