مجله طراحی
مجله طراحی
دو صندلی

Mowraj

دو صندلی Mowraj یک صندلی دو نفره است که برای تجسم روح سبک های قومی مصر و گوتیک طراحی شده است. شکل آن از نوراگ مشتق شده است ، نسخه مصری از سورتمه حمل شده برای تجسم شرارت گوتیک بدون به خطر انداختن ذات قومی قومی آن تغییر کرده است. این طرح به رنگ مشکی است که شامل حکاکی های دستباف مصری مصری و دست و پا و همچنین اثاثه یا لوازم داخلی مخملی غنی که با پیچ و مهره ساخته شده و حلقه های باریک را می بخشد و به قرون وسطایی مانند ظاهری گوتیک انداخته می شود.

نام پروژه : Mowraj , نام طراحان : Dalia Sadany, نام مشتری : Dezines Dalia Sadany Creations.

Mowraj  دو صندلی

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.