مجله طراحی
مجله طراحی
نمایشگاه

From The Future

نمایشگاه نمایشگاه: در نمایشگاه ، کفش های آموزشی و تجهیزات ورزشی که با تکنولوژی تزریق تولید می شوند در معرض نمایش هستند. به نظر می رسد که این مکان با فشار قالب تزریق تولید می شود. در روش ساخت محل ، قطعاتی از مبلمان به نظر می رسد که با تولید داخل قالب تزریق به منظور تولید کل ساخته شده است. مسیرهای خیاطی درشت که در سقف وجود دارد ، تمام بینش فنی را نرم می کند.

نام پروژه : From The Future, نام طراحان : Ayhan Güneri, نام مشتری : EUROMAR İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.STİ.

From The Future نمایشگاه

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.