مجله طراحی
مجله طراحی
تفرجگاه شناور و رصدخانه دریایی

Pearl Atlantis

تفرجگاه شناور و رصدخانه دریایی یک مرکز تفریحی پایدار و شناور دریایی که عمدتاً در کریدور تنوع زیستی دریایی Cagayan Ridge قرار دارد ، دریای سولو ، (تقریباً در 200 کیلومتری شرق پورتو پرینسسا ، ساحل پالاوان و 20 کیلومتری شمال از محیط پیرامون پارک طبیعی Tubbataha Reefs) واقع شده است تا پاسخگوی نیاز کشور ما باشد برای روشی برای افزایش آگاهی مردم در مورد حفاظت از تنوع زیستی دریایی ما با ساخت یک آهن ربای یادبودی که کشور ما از آن به راحتی می توان کشور فیلیپین را شناخت.

نام پروژه : Pearl Atlantis, نام طراحان : Maria Cecilia Garcia Cruz, نام مشتری : Cecilia Cruz.

Pearl Atlantis تفرجگاه شناور و رصدخانه دریایی

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.