مجله طراحی
مجله طراحی
روکش کت

Lande

روکش کت کت ایستاده مانند مجسمه ای بسیار تزئینی و کاربردی ، تلفیقی از هنر و عملکرد طراحی شده است. تصور می شد که این ترکیب به شکلی زیبایی شناختی برای زیبا سازی فضای اداری و محافظت از امروزه بیشتر پوشاک نمادین شرکت یعنی Blazer است. نتیجه نهایی یک قطعه بسیار پرانرژی و پیشرفته است. تولید و خرد کردن خرد این قطعه به گونه ای طراحی شده بود که سبک ، قوی و تولید انبوه باشد.

نام پروژه : Lande, نام طراحان : Fabrizio Constanza, نام مشتری : fabrizio Constanza.

Lande روکش کت

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.