مجله طراحی
مجله طراحی
قفسه سینه کالا

Commodia

قفسه سینه کالا Commodia by ArteNemus سینه زیر شلواری با سطح و اشکال آلی است. ظاهر برجسته آن با استفاده از گونه های چوبی با کیفیت استثنایی و طرز کار برجسته تأکید می شود. شکل آن با تضاد رنگ چوب سطوح و رنگ چوب لبه ها تأکید می شود. علاوه بر این ، مواد و اتمام سطوح پنهان همان کیفیت ویژه را نسبت به سطوح قابل مشاهده و در نتیجه یک مفهوم زیبایی شناختی بدون ناپیوستگی ، مورد توجه ویژه قرار می دهند. طراحی Commodia همزمان با یک الهام کلاسیک است.

نام پروژه : Commodia, نام طراحان : Eckhard Beger, نام مشتری : ArteNemus.

Commodia قفسه سینه کالا

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.