مجله طراحی
مجله طراحی
برچسب Qr Code

Marketplace on the Move

برچسب Qr Code روش جدید فروش اتومبیل خود در همه جا! فقط در www.krungsriautomarketplace.com که می توانید برای فروش ماشین خود ارسال کنید و ما برچسب QR Code Sticker را بر اساس آدرس وب منحصر به فرد وب سایت شما تولید می کنیم ، با طراحی برچسب انتخابی خود سپس به محل خود تحویل می دهیم تا بتوانید برچسب را روی ماشین خود بچسبانید! !! برای خریدار ، فقط کافی است QR Code را که در پارکینگ خودرو فروشنده در فروشگاههای بزرگ ، کافی شاپ ها ، ساختمان ها و غیره مشاهده می کنید ، فوراً به جزئیات خودرو دسترسی داشته باشید. با فروشنده تماس بگیرید و بررسی کنید. همه به طور ناگهانی در مکانی که شما هر دو هستند اتفاق افتاده است !!!

نام پروژه : Marketplace on the Move, نام طراحان : Krungsri Auto, نام مشتری : Krungsri Auto.

Marketplace on the Move برچسب Qr Code

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.